دانلود سریال یاغی

“”، ویروس کرونا به یک کابوس برای کل دنیا تبدیل شده است؛ کابوسی که به فوتبال نیز ورود کرده و علاوه بر ابتلای چند بازیکن به کرونا، تمام مسابقات را هم به حالت تعلیق در آورده است.

ایتالیا یکی از کشورهایی است که به شکل گسترده با این ویروس دست و پنجه نرم می کند و روزانه تعداد زیادی در این کشور جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا از دست می دهند. این ویروس به فوتبالیست های این کشور نیز به شکل عجیبی ورود کرده و همین هفته گذشته بود که تست کرونای ستاره خط دفاع یوونتوس یعنی دانیله روگانی مثبت شد.

 

حالا و چند روز بعد از خبر ابتلای دانیله روگانی به کرونا، باشگاه یوونتوس از دومین بازیکن کرونایی خود هم رونمایی کرده است. در همین رابطه دقایقی پیش باشگاه تورینی به شکل رسمی اعلام کرد که تست کرونای هافبک فرانسوی این تیم یعنی بلیز متویدی مثبت شده است.

 

 

 

 

مثبت اعلام شدن تست کرونای دومین بازیکنان یوونتوس در یک عرض یک هفته می تواند یک نگرانی بسیار بزرگ برای این تیم تلقی شود چرا که حالا سایر ستاره های بیانکونری نیز در معرض خطر قرار گرفته اند و خیلی دور از انتظار نیست که یووه در چند روز آینده دوباره از این دست اخبار را درباره بازیکنانش اطلاع رسانی کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.