دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بالاخره دیدار حساس برابر بارسلونا برای شاگردان گنارو گتوزو فرا رسید و ناپولی که در هفته های اخیر موفق به کسب نتایج خوبی شده، فردا شب باید در استادیوم سن پائولو پذیرای لیونل مسی و همبازیانش باشد. اما غیبت کالیدو کولیبالی و فرناندو یورنته، دو خبر ناراحت کننده برای سرمربی ایتالیایی ناپولی بود.

 

 

بی شک بدترین اتفاق برای گنارو گتوزو غیبت کالیدو کولیبالی، مدافع سنگالی و مستحکم ناپولی در این دیدار است. نماینده ایتالیا شب سختی را در مقابل مهاجمان بارسلونا خصوصا لیونل مسی خواهد داشت و با توجه به نبودن کالیدو کولیبالی در این دیدار، شرایط برای آنها دشوارتر هم خواهد شد.

 

همچنین فرناندو یورنته، مهاجم باتجربه و گلزن ناپولی، دیگر غایب مهم این تیم خواهد بود. این مهاجم که فصل قبل در لباس تاتنهام در لیگ قهرمانان نمایش خوبی ارائه داد، فردا شب و به علت مصدومیت نمی تواند گنارو گتوزو را همراهی کند. اما خریدهای جدید ناپولی شامل دیگو دمه، استانیسلاو لوبوتکا و متئو پولیتانو همگی قادر به همراهی این تیم مقابل بارسلونا خواهند بود.

 

لیست بازیکنان ناپولی برای دیدار مقابل بارسلونا بدین شرح است: “اوسپینا، مرت، کارنیزیس، دی لورنزو، هیسای، لوپرتو، ماکسیموویچ، مانولاس، ماریو روی، آلان، دمه، الماس، لوبوتکا، فابیان رویز، ژیلینسکی، کایخون، انیسینیه، لوزانو، مرتنس، میلیک، پولیتانو.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.