دانلود سریال یاغی

اخباری در مورد احتمال برگزاری مسبقات طی هفته های آتی پشت درهای بسته شنیده شده اما به نظر می رسد سرنوشت کوپا دل ری این فصل متفاوت رقم خواهد خورد. دو باشگاه بیلبائو و رئال سوسیداد به توافق رسیده اند که بازی فینال کوپا دل ری امسال به زمان دیگری موکول شده و با حضور هواداران برگزار شود و حتی اگر این به منزله از دست دادن سهمیه لیگ اروپا نیز باشند دو تیم فینالیست کوپا دل ری خواهان رخ دادن چنین اتفاقی هستند.

 

 

روسای این دو باشگاه امروز در مادرید با لوئیس روبیالس رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا دیدار کردند و هر سه نفر به توافق رسیدند که فینال باید در محل اصلی یعنی سویا برگزار شده و حضور تماشاگران نیز الزامی باشد. اما هنوز تاریخ دقیقی در رابطه با این دیدار مشخص نشده و فدراشیون فوتبال اسپانیا در آینده تاریخ مناسبی را برای این دیدار مشخص خواهد کرد.

 

بدین ترتیب قاعدتا سهمیه لیگ اروپای فوتبال اسپانیا به تیم هفتم رقابت های لالیگا خواهد رسید و فاتح کوپا دل ری فصل بعد قادر به کسب سهمیه اروپایی نخواهد بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.