دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، روسای اتحادیه فوتبال انگلیس بعد از ابتلای دو نام بزرگ یعنی میکل آرتتا و کالوم هادسون اودوی به ویروس کرونا امروز جلسه اضطراری را در همین رابطه برگزار کردند تا تصمیمات لازم جهت آینده بازی های لیگ برتر اتخاذ شود. 

 

هیئت مدیره اتحادیه فوتبال انگلیس به اتفاق آرا موافقت کرد که به عنوان یک اقدام احتیاطی ، همه مسابقات از جمله لیگ برتر ، لیگ یک و لیگ دو به طور موقت به حالت تعلیق در بیایند.

 

 

به تعویق افتادن رقابت‌های لیگ برتر در حالی رخ داد که شب گذشته اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرده بود که بازی های این هفته بدون هیچ مشکلی و حتی با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. با این وجود اما اتفاقات رخ داده در ۲۴ ساعت گذشته باعث شد که مقاومت مسئولان لیگ برتر نیز در برابر کرونا شکسته شود و این رقابت ها هم مانند سایر لیگ های معتبر اروپایی به حالت تعلیق در بیاید.

 

به این ترتیب رقابت های لیگ برتر انگلیس تا تاریخ ۴ آپریل(۱۶ فروردین) به حالت تعلیق در آمد و بعد از آن نیز دوباره با توجه به شرایط درباره ادامه ادامه مسابقات تصمیم گیری خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.