“” باشگاه یوونتوس در وبسایت این باشگاه رسما اعلام کرد که کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی این باشگاه موافقت کرده که با هدف کمک به باشگاه که در شرایط بحران ناشی از ویروس کرونا با مشکلات مالی زیادی مواجه شده 3.8 میلیون یورو از دستمزد سالانه خود را کاهش دهد.

 

بر اساس اعلام باشگاه یوونتوس جیورجیو کیه‌لینی کاپیتان یوونتوس با هدف کمک به وضعیت مالی باشگاه در این شرایط با هم‌تیمی‌های خود گفتگو کرده و با آنها و از جمله با کریس رونالدو به توافق رسیده است.

 

 

باشگاه یوونتوس همچنین اعلام کرد که بازیکنان و کارکنان باشگاه دوره قرنطینه دو هفته‌ای خود را پشت سر گذاشته‌اند ولی با توجه به اینکه مجموعه تمرینی یوونتوس همچنان تعطیل است به تمرین در خانه‌های خود ادامه می‌دهند.

 

بر اساس این گزارش کیه‌لینی که در یک هتل اقامت دارد بعد از گفتگو با آندره‌آ آنیلی رئیس باشگاه و فابیو پاراتیچی مدیر یووه با بازیکنان هم‌تیمی خود تماس  گرفته و آنها را برای کاهش دستمزدهایشان راضی کرده است.

 

با اینکه صحبتهای کیه‌لینی و باشگاه با بازیکنان یووه به این منظور هنوز خاتمه نیافته ولی بسیاری از بازیکنان یوونتوس و از جمله رونالدو با کاهش دستمزدها موافقت کرده‌اند. یوونتوس می‌گوید میزان کاهش دستمزد بازیکنان ثابت نبوده و ستاره‌هایی که دستمزد بیشتری می‌گیرند با کاهش بیشتری مواجه خواهند شد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.