مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

داماش گیلان فصل گذشته یکی از خبرسازترین تیم‌های رده پایین فوتبال ایران محسوب می‌شد؛ از اتفاقاتی عجیب که مانع از صعودشان به لیگ دسته اول در بازی پلی آف مقابل نیروی زمینی شد تا حضور در فینال جام حذفی و اتفاقات بازی با پرسپولیس و در نهایت خرید سهمیه.

تیمی که اکنون با مشکلات مالی بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند و پرداختی این فصل آنها زیر 10 درصد بوده است! با این حال اسماعیل حاجی پور اکنون در گفتگویی جالب به مسائل عجیبی اشاره کرده است و فدراسیون فوتبال را نشانه گرفت.

مالک باشگاه داماش با انتقاد از فدراسیون فوتبال صحبت‌هایش را اینچنین آغاز کرد: بنده از داماش جدا شدم و سمتی در این باشگاه ندارم. اما داماش را مثل فرزندم دوست دارم و برایم جایگاه و ارزش زیادی دارد. جدایی ام از داماش باعث شد تا از دست فدراسیون راحت شوم. رفتار فدراسیون فوتبال با بخش خصوصی و تیم های شهرستانی دیکتاتورانه است. باشگاههای شهرستانی جایی در تشکیلات فدراسیون ندارند و بخش خصوصی به جای حمایت فقط اذیت و جریمه می شود.

وی با اشاره به قضاوت عجیب دیدار پلی آف گفت: پارسال در پلی آف لیگ دو حق مسلم داماش را خوردند و نه تنها کاری انجام نشد بلکه متحمل هزینه بالایی شدیم و سهمیه خریدیم. در آن روز جلال مرادی نماینده فدراسیون با مشت از پشت سر به یکی از اعضای کادر ما کوبید اما در عوض ما محروم و جریمه شدیم.

 

حاجی پور در ادامه صحبت‌هایش گفت: تازیانه فدراسیون به نوبت بر تن همه تیمهای گیلانی زده شده یک روز این تازیانه را بر پشت ملوان زدند و برای نابودی این تیم گام برداشتند روز دیگر در مسجد سلیمان بر صورت سپیدرود زده شد و در پلی آف پارسال و فینال جام حذفی تازیانه را بر سر داماش کوبیدند. نمی دانم از جان تیمهای گیلانی چه می خواهند و مشکل فدراسیون با گیلانی ها چیست؟

وی با اشاره به محرومیت‌های این باشگاه گفت: از ۱۲ خرداد ۹۸ (فینال جام حذفی) همچنان دارند با ما برخورد می کنند . مگر جرم ما در آن روز چه بود که بنده و مدیر عامل باشگاه را هر کدام شش ماه و مرا ۵۰ میلیون و ایشان را ۳۰ میلیون تومان جریمه نقدی کردند. آخر هم یکی پیدا نشد جرم ما را بگوید که چه بود‌. ما جز اینکه از حق خود و هواداران خود دفاع کردیم کاری انجام ندادیم. حق سیصد هوادار داماش که از رشت به اهواز آمده بودند این ود که در ورزشگاه حضور پیدا کنند‌ و جز این خواسته ای نداشتیم. اما شدیدترین محرومیت و جریمه را نصیب ما کردند. اگر نمی خواهند ما باشیم خوب بگویند تا با پای خودمان می رفتیم و این همه بخش خصوصی را متحمل هزینه نکنند.

حاجی پور درباره مشکلات مالی این باشگاه نیز گفت: وضعیت مالی داماش بسیار بد است. بازیکنان داماش حق دارند‌. آقای استاندار چهار ماه پیش به سازمان مدیریت دستور پرداخت پانصد میلیون تومان به تیم ما را داد. اما این می گوید نمیتوانیم و آن اداره هم می گوید نشدنی است. سوال من این است تیمهای پایتخت نشین‌ چطور میلیارد میلیارد پول می گیرند که ما نمی توانیم؟

 

مالک داماش در بخش پایانی صحبت‌هایش مدعی شد که فدراسیون در بحث فوتبال تنها به جرایم باشگاه‌ها توجه می‌کند: از این رفتارها خسته شده ایم‌. بخش خصوصی نباشد فوتبال و فدراسیون نیست اما فقط برای جریمه های سنگین یاد بخش خصوصی می افتند.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.