دانلود سریال یاغی

”” سرمربی سابق تیم ملی ایران که برای گرفتن بزرگترین جریمه تاریخ فوتبال ایران از فدراسیون فوتبال به فیفا شکایت کرده حالا گزینه سرمربیگری تیم شالکه آلمان شده و احتمال دارد به زودی روی نیمکت این تیم بوندس لیگایی بنشیند.

 

دیوید واگنر سرمربی کنونی شالکه نتایج بسیار ضعیفی را با این تیم رقم زده و آن را در پرتگاه قرار داده است. این تیم در ۱۱ بازی اخیر هیچ بردی به‌دست نیاورده و آخرین پیروزی اش به دیدار مقابل هرتابرلین مربوط است و حالا همین تیم برلینی هم از شالکه بالا رفته و شرایط بهتری را دارد.

 

 

این در حالی است که ویلموتس البته یک رقیب جدی را برای تصدی بر نیمکت شالکه پیش روی خود می‌بیند: رائول گونزالس که دوره اوج شالکه در لیگ قهرمانان اروپا پیراهن این تیم را پوشید و باعث شد تا شماره ۷ شالکه برای همیشه در بایگانی قرار بگیرد نیز از سوی مدیران این باشگاه به عنوان گزینه جانشینی واگنر مطرح شده است.

 

ویلموتس به نوشته وبسایت dhnet بعد از ناکامی با ایران و ساحل عاج قصد دارد دوباره به سطح اول فوتبال اروپا بازگردد. وی در دو دوره پیراهن تیم شالکه را پوشید و به قهرمانی جام یوفا نیز با تیم آبی پوش آلمان دست یافت و حالا شاید منجی آن ها در بوندس لیگا باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.