مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

سعید رمضانی در این باره به گفت: از نظر تمرین مشکلی نداریم و تمرینات مان را دنبال می کنیم. بازیکنان منظم تمرین های خود را دنبال می کنند.

 

او ادامه داد: در حال حاضر GPS در اختیار بازیکنان قرارداده ایم تا آنها به صورت منظم تمرینات خود را برگزار کنند و داده های آن را در اختیار کادرفنی قرار بدهند. سعی می کنیم بازیکنان با کمترین میزان افت به تمرینات بازیکنان استقلال اضافه شوند.

 

سرپرست استقلال در پاسخ به این سوال که آیا این باشگاه موافق برگزاری لیگ است یا نه هم گفت: حتما موافق برگزاری لیگ هستیم و در این مساله که شکی وجود ندارد اما مساله جان آدم ها و به ویژه بازیکنانی است. نباید به خاطر برگزاری مسابقات جان افراد را به خطر بیندازیم و این منطقی نیست.

 

وی افزود: اگر شرایط فراهم شود ما از خدایمان است تمرین کنیم و بازی ها شروع شود اما باید طوری باشد که مشکلی از نظر ابتلا به ویروس کرونا برای بازیکنان و هرکسی که در فوتبال مشغول به کار است پیش نیاید. سازمان لیگ باید تصمیم درستی برای ادامه لیگ بگیرد. 

او در پاسخ به این سوال که آیا خارجی های استقلال به ایران برمی گردند یا نه هم گفت: در اینکه آنها دوست دارند به ایران برگردند شکی نیست ولی الان که در ایران خبری نیست و باید تمرینات شروع شود ضمن اینکه در حال حاضر مشکل پرواز به ایران وجود دارد که امیدوارم تا روز شروع تمرینات حل شود.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.