به گزارش “مجله ایما”، طی روزهای گذشته بحث هایی درباره حضور پرویز مظلومی به عنوان سرپرست روی نیمکت استقلال به جای سعید رمضانی مطرح شد. موسوی عضو مستعفی هیات مدیره استقلال در این خصوص اعلام کرده بود نظر هیات مدیره حضور مظلومی بوده اما به دلیلی نامعلوم این مساله نهایی نشده است.

علی فتح الله زاده که در برنامه شب های فوتبالی حضور یافته بود، در این خصوص گفت: سرپرستی آقای مظلومی یک پیشنهاد بود. واقعیت این است که انتخاب سرپرست تیم در حیطه اختیارات هیات مدیره نیست و دوستان متاسفانه قبل از حضور در هیات مدیره اساسنامه را مطالعه نمی کنند. پرویز مظلومی از سرمایه های استقلال است و من شخصا با ایشان صحبتی نکرده بودم. نباید رفتاری انجام بدهیم که اگر مظلومی سرپرست تیم هم شد، توهین بشنود. او برند است و جایگاه ویژه ای دارد. نباید شان او را نادیده بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا رمضانی به کارش ادامه می دهد، بیان کرد: قطعا همینطور است. او کارش را انجام می دهد و ما کاملا از سرپرستی ایشان حمایت می کنیم. مگر اینکه خود او نخواهد کار کند و دلایل محکمی بیاورد که جدا شود. من از سرپرستی آقای رمضانی حمایت می کنم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.