دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، با توجه به تعویق مسابقات فوتبال در اروپا و دشواری های به پایان رساندن فصل در مقطع مقرر، اخباری در مورد احتمال تعویق مسابقات یورو 2020 به مدت یک سال و برگزاری آن در تابستان سال 2021 منتشر شده است. روبرتو مانچینی در این رابطه صحبت کرده و معتقد است بازیکنانش به اندازه کافی حرفه ای هستند.

 

 

روبرتو مانچینی گفت: “ما باید بگذاریم بازیکنان در خانه بمانند. آنها حرفه ای بوده و می دانند باید چه کاری انجام دهند. اگر لیگ دوباره شروع شود، آنها 10 روز یا دو هفته به طور منظم تمرین می کنند.

 

ما باید منتظر بمانیم تا ببینیم سه شنبه یوفا تصمیم به تعویق انداختن یورو 2020 را خواهد گرفت یا خیر. مشکلاتی که در 15 روز گذشته در ایتالیا داشتیم اکنون در سایر کشورها مشاهده می شود. من نمی دانم شرایط چگونه به پایان خواهد رسید، اما ما می توانیم سال دیگر و در سال 2021 قهرمان این رقابت ها شویم.

 

اما بدون شک چیزهای مهم تر دیگری از یورو 2020 وجود دارد. نکته مهم سلامتی همه است و همه ما باید به استادیوم بازگشته و از عملکرد خودمان لذت ببریم. دیدن مرگ مردم در روزهای اخیر به شدت ما را ناراحت کرده است. در مورد لیست تیم ملی چند تردید داشتم، اما اگر مسابقات به مدت یک سال به تعویق افتاد، احتمال دارد در لیست چند تغییر ایجاد شود.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.