مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، کریستیانو پاچی ایتالیایی مربی تیم الهلال ،در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیاییوبگرام، ابراز نگرانی عمیق خود به دلیل ویروس جدید “کرونا” در کشورش و حضور تمام اعضای خانواده اش در شهر ماسا ایتالیا را اعلام کرد.

دستیار لوچسکو در تیم الهلال عربستان مدافع عنوان قهرمانی، روز شنبه در اظهارات خود با روزنامه ایتالیایی “Focabuana” گفت: شرایط فعلی برای من سخت و عذاب‌آور است ، من در عربستان سعودی زندگی می کنم در حالی که خانواده ام در ایتالیا هستند و همه چیز به دلیل شیوع ویروس متوقف شده است. ورزش مهمترین قسمت در زندگی نیست ، بنابراین من از تصمیم مقامات حمایت می‌کنم تا این ویروس مهار شود و خطرات آن در همه جا کاهش یابد.

شایان ذکر است که کریستیانو پاچی از زمان حضور لوچسکو در این تیم عضویت داشته و همچنین قبلاً با او در تیم پائوک یونان همکاری داشته است.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.