دانلود سریال یاغی

“” ستاره پرتغالی یوونتوس که در حال حاضر و در مادیرا خود و خانواده اش را قرنطینه کرده و در شبکه های اجتماعی در حال انتشار توصیه هایی برای مبارزه با ویروس کروناست قصد دارد به زودی برای کمک به شرایط مراکز درمانی در پرتغال وارد عمل شود.

 

 

طبق ادعای نشریه دیلی میل ژرژ مندس مدیر برنامه مشهور پرتغالی در روزهای اخیر با خرید اقلامی مانند البسه مورد نیاز پزشکان و ماسک به به یک بیمارستان پرتغالی در حال مبارزه با ویروس کرونا کمک کرده و دیلی میل مدعی شد کریستیانو رونالدو نیز در این مسیر ژرژ مندس را همراهی خواهد کرد.

 

در حال حاضر پرتغال 1280 مورد ویروس کرونا داشته و 12 نفر نیز جان خود را از دست داده اند. البته پرتغال هنوز مانند سایر ناطق اروپا خیلی درگیر شیوع این بیماری نشده اما  انتظار می رود در طی هفته های آینده پرتغال نیز شاهد افزایش موارد مبتلا به ویروس کرونا باشد و دولت این کشور برای پیگیری روز چهارشنبه وضعیت اضطراری اعلام کرد. ژرژ مندس همچنین در نظر دارد طی روزهای آینده 50 هزار ماسک محافظ خریداری کرده و آنها را به همراه مبلغی پول نقد به بیمارستان های سراسر کشور اهدا خواهد کرد. البته دیگر موکل های ژرژ مندس مانند برناردو سیلوا ادرسون ژائو کانسلو فابینیو روبن نویز آنخل دی ماریا و خامس رودریگز نیز قصد دارند در این مسیر به او کمک کنند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.