“” همیشه در طول تاریخ تردیدها و بحث هایی طولانی در مورد انتخب برترین بازیکنان تاریخ وجود داشته است. از دوران پله و مارادونا گرفته تا ظهور زین الدین زیدان و در ادامه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو. پله مدعی شد کریستیانو رونالدو ثبات بیشتری داشته و امروز بهترین بازیکن جهان است اما او در شرایطی از بهترین های تاریخ نام برد که دشکن همیشگی اش مارادونا جایی در لیست او نداشت.

 

 

 

در سال های اخیر بارها شاهد درگیری های لفظی مارادونا و پله با یکدیگر بود ایم و دو بازیکن بزرگ تاریخ فوتبال به هیچ وجه ارتباط خوبی با یکدیگر ندارند. جالب اینجاست پله از دیگر رقبای دوران ورزشی اش هم مانند فرانتس بکن باوئر و یوهان کرویف نام برده اما مارادونا را بین بزرگان نمی داند.

 

پله گفت: در حال حاضر بهترین بازیکن جهان کریستیانو رونالدو است. من فکر می کنم او بهترین بوده زیرا ثبات بیشتری دارد البته شما نمی توانید لیونل مسی را فراموش کنید اما او یک مهاجم نوک نیست.”

 

پله اما در مورد بزرگترین بازیکن تاریخ فوتبال گفت: ” این سوالی است که پاسخ دادن به آن دشوار است. نمی توانیم زیکو رونالدینیو و رونالدو را فراموش کنیم. در اروپا نیز بازیکنان بزرگی مانند فرانتس بکن باوئر و یوهان کرویف بودند. این تقصیر من نیست اما فکر می کنم پله از همه آنها بهتر بود.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.