دانلود سریال یاغی

لیلیان تورام با سابقه قهرمانی با تیم ملی فوتبال فرانسه در جام جهانی1998 و بازی برای تیم های بزرگ یوونتوس و بارسلونا یکی از بهترین مدافعان تاریخ فوتبال فرانسه محسوب می شود. ستاره ای که در پارما خود را به فوتبال معرفی کرد و سپس در یوونتوس افتخارات زیادی در ایتالیا کسب کرد.

 

 

 

 

تورام در مصاحبه با لیبرو و درباره بهترین مهاجمی که برابر او بازی کرده است گفت:« من برابر مهاجمان بزرگ زیادی بازی کرده ام؛ مهاجمانی مثل رونالدو نازاریو گابریل باتیستوتا و شوچنکو اما یک مهاجم را هیچ وقت فراموش نمی کنم و قطعا او سخت ترین مهاجمی بوده که برابرش بازی کرده ام و او کسی جز پدرو مونیتس نیست.»

 

مونیتیس ادامه داد:« مونیتس وقتی با تیم ملی اسپانیا در یورو 2000 بازی کرد بیشتر از هر بازیکنی من را اذیت کرد. او بسیار خوب بود و از خودم می پرسیدم که چگونه باید این ستاره را متوقف کنم. کارمبو که از رئال با او آشنا بود به من گفت که نگران نباشم و با آسودگی خاطر بازی کنم. وقتی سرمربی اسپانیا مونیتیس را بیرون کشید من ئاقعا نفس راحتی کشیدم.

 من عکس های بازیکنان را نگه نمی دارم اما تصویر مونیتس را در دفترم قاب کرده ام؛ چون او بسیار متواضع بود و درس بزرگی به من داد.»

 

پدرو مونیتس بین سال های 2000 تا 2003  پیراهن رئال مادرید را بر تن کرد و توانست قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا را هم به دست بیاورد.

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.