“” کریستیانو رونالدو در سن ۳۵ سالگی فرم فوق العاده خود را حفظ کرده و هنوز هم یکی از بهترین بازیکنان دنیا به حساب می آید. او اخیراً رکورد ۱۱ بازی پیاپی گلزنی در رقابت‌های سری آ را به ثبت رساند تا نشان دهد افزایش سن هیچ تاثیری روی عملکرد او نگذاشته است.

 

پائولو فریرا بین سالهای ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۰ در تیم ملی پرتغال با کریستیانو رونالدو هم تیمی بود. او معتقد است که رونالدو چند سال دیگر فرم فوق العاده خود را حفظ خواهد کرد. فریرا گفت: ” نگرش رونالدو فوق العاده حرفه ای است و بسیار سخت کار می کند. من فکر می کنم تا زمانی که بدن او اجازه ندهد که رونالدو دیگر بازی کند وی در چنین فرمی باقی خواهد ماند.

 

رونالدو هنوز هم بازیکن مهمی است و می‌تواند در یک بازی تفاوت ها را رقم بزند.”

 

 

 

 

فریرا در ادامه گفت: ” من از ۱۸ سالگی با او هم تیمی بودم و می دانم که کاملاً سزاوار جایگاه کنونی اش است. هنوز هم باید در این سطح در 35 بازی حاضر شوید و باید مراقب خود باشید. باید سخت کار کنید استراحت کنید و به درستی غذا بخورید. بنابراین من با این موضوع که می‌گویند رونالدو تا ۴۰ سالگی چنین فرمی را حفظ خواهد کرد موافق هستم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.