دانلود سریال یاغی

ماسیمو موراتی یکی از تحسین کنندگان همیشگی لیونل مسی است و چند بار گفته است که قصد داشت او را برای اینتر به خدمت بگیرد ولی با مخالفت فوق ستاره آرژانتینی انتقال عملی نشده است.

موراتی در مصاحبه جدید خود اعتراف کرد که برای جذب رونالدو هم تلاش کرده ولی قیمت او خیلی بالا بود.

 

 

 

 

مالک سابق اینتر به توتو اسپورت گفت:« داشتن مسی رویای هر تیمی است. من هم برای جذب او تلاش کردم ولی قصد ترک بارسا را نداشت. به سراغ رونالدو هم رفتم ولی قیمتش خیلی بالا بود و منصرف شدیم. مسی یا رونالدو؟ معتقدم مسی هنوز هم بهترین بازیکن دنیاست.»

 

موراتی در مورد احتمال انتقال لائوتارو به بارسلونا گفت:« بارسا در حال ارائه پیشنهادات بالایی برای جذب لائوتارو است و معتقدم همه چیز تنها به خود بازیکن بستگی دارد. اینکه لائوتارو در اینتر بماند یا به بارسا برود در دستان خودش است.»

 

سه گانه 2010 اینتر:« موفقیت آن اینتر ارتباط مستقیم به هماهنگی تمام ارکان باشگاه داشت. بازیکنان به ایده های مورینیو ایمان داشتند و بین مورینیو و باشگاه نیز بهترین ارتباط ممکن وجود داشت. آن مجموعه لایق تمام افتخاراتی بود که کسب کرد.»

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.