دانلود سریال یاغی

پیش از شیوع ویروس کرونا رونالدو شرایط فوق العاده ای در ترکیب یوونتوس داشت و مرتبا در حال گلزنی بود. حالا نونو گومژ مهاجم پیشین فیورنتینا و تیم ملی پرتغال که پس از ترک بنفیکا در سال 2000 دو سال را در فوتبال ایتالیا گذراند مدعی شد رونالدو نسبت به ابتدای ورودش درک بهتری نسبت به شرایط سری آ پیدا کرده است.

 

نونو گومژ گفت: مدتی است که سری آ در شرایط معمول خود نبوده است. قبل از سال 2000 و تا سال 2005 بهترین بازیکنان در ایتالیا شاغل بودند. باشگاه های ایتالیایی خیلی قوی بودند و در دهه نود تقریبا هر سال در اروپا قهرمان می شدند و بالاترین سطح سرمربیان را در اختیار داشتند.

 

 

من در ابتدا در ایتالیا با مشکلات زیادی روبرو بودم زیرا فضای کمتری برای حمله نسبت به پرتغال وجود داشت. مدافعان ایتالیایی از نظر تاکتیکی بسیار خوب بودند و می توانستند هر کاری را که سرمربی درخواست کرده بود انجام دهند. سیستم دفاعی یک سد متحد است همه آنها با هم حرکت می کنند و حتی کریستیانو رونالدو نیز هنگام ورود به ایتالیا تلاش خود را بیشتر کرد. او عادت داشت توپ را به سمت خودش بکشاند و فضا و وقت لازم برای فکر کردن داشته باشد در حالی که در ایتالیا باید از نظر ذهنی سریع تر باشید و به فوتبال فکر کنید.

 

کریستیانو این موضوع را درک کرد و با شرایط سازگار شد. رونالدو دریافت مجبور است سبک بازی اش را با فضای کمتری نسبت به اسپانیا تغییر دهد. بنابراین او به محوطه نزدیکتر شد تا شاید بیشتر معطوف به گلزنی باشد و اینگونه خیلی پیشرفت کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.