دانلود سریال یاغی

تا پیش از ظهور رونالدو بسیاری رقابت بهترین بازیکن تاریخ پرتغال را بین لوییس فیگو و اوزه بیو می دانستند اما رونالدو همه معادلات را بهم زد و پرافتخارترین بازیکن تاریخ این کشور لقب گرف. لوییس فیگو نیز مدعی شد هر تیمی علاقمند به داشتن بازیکنی مانند رونالدو است.

 

 

لوییس فیگو گفت: رونالدو رئال مادرید را به بزرگترین باشگاه  جهان تبدیل کرد و البته رئال مادرید باعث شد رونالدو بزرگترین بازیکن دنیا شود. هر باشگاهی می خواهد بازیکنی مانند رونالدو را در تیم خود ببیند. او بازیکنی است که عملکرد باثباتی دارد و در یک فصل تعداد گل هایی فراوان و باورنکردنی را به ثمر می رساند. وجود رونالدو باعث می شود گل های پرتعدادی در یک فصل برای هر تیمی تضمین ضشود و این مهم ترین مسئله در دنیای فوتبال است.

 

در گذشته رقابت برای کسب توپ طلا خیلی دشوارتر بود زیرا رقیبان زیادی برای کسب این عنوان وجود داشتند. اما طی این سال ها فقط کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در کنار هم برای بردن این جایزه رقابت کرده اند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.