دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، علیرغم تصاویری که از فوتبال بازی کردن رونالدینیو، ستاره سابق و محبوب بارسلونا و میلان در زندان منتشر شده، نلسون کواس مدعی شد اخیرا به ملاقات این بازیکن رفته و این بازیکن از شرایطش در زندان راضی نیست.

 

 

نلسون کواس گفت: “من رونالدینیو را ملاقات کردم و او در زندان ناراحت بود. امیدوارم او به زودی بتواند از آنجا خارج شود. رونالدینیو از وضعیت ناراحت بوده و وکلای او در حال پیگیری ماجرا هستند.

 

ما می توانیم در مورد وضعیت او صحبت کنیم. بیایید ببینیم چگونه می توان به رونی کمک کرد. شخصا من فکر می کنم رونالدینیو قربانی شده است. من از او حمایت می کنم و امیدوارم که این موضوع روشن شود، اما در این مقطع حداقل می شد او در بازداشت خانگی باشد.

 

در مقایسه با زندان دیگر، مکان جای فعلی رونالدینیو بسیار خوب است. اما رونی حتی اگر قادر به فوتبال بازی کردن هم باشد، به این شرایط عادت ندارد. او در کنار یکی از برادرانش بوده، در یک اتاق با دو تخت زندگی می کند.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.