“” در ابتدای ماه مارس بود که رونالدینیو و برادرش با گذرنامه جعلی وارد کشور پاراگوئه شدند و همین موضوع باعث شد که آنها راهی زندان شوند. در حال حاضر دادگستری کشور پاراگوئه از ترس فرار کردن این دو نفر آنها را به زندان عمومی این کشور منتقل کرده است. با این وجود رونالدینیو و برادرش خودشان را بی گناه می دانند و به دنبال بیرون آمدن از این وضعیت هستند.

 

آخرین اطلاعات حاکی از آن است که وکیل ستاره سابق دنیای فوتبال مبلغ یک و نیم میلیون یورو را به عنوان وثیقه به دادگاه پیشنهاد داده تا این که رونالدینیو تا زمان برگزاری دادگاه بعدی به طور موقت آزاد شود. اتفاقی که به نظر می‌رسد در حال حاضر مورد پذیرش قرار نگرفته و رونالدینیو فعلاً باید با زندگی در زندان دست و پنجه نرم کند.

 

 

 

 

حالا حدود یک ماه است که رونالدینیو در زندان پاراگوئه به سر می‌برد؛ موضوعی که باعث شد او تولد چهل سالگی خود را در زندان جشن بگیرد. اما این فوق ستاره برزیلی سابق بارسلونا هدیه جالبی که شامل کیک و کباب می‌شد را از یک زن و شوهر حاضر در زندان دریافت کرد؛ موضوعی که در نوع خود جالب توجه به نظر می‌رسید.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.