به گزارش “مجله ایما”، دنیله روگانی یکی از اولین بازیکنانی بود که در دنیای فوتبال به ویروس کرونا مبتلا شد. این مدافع جوان ایتالیایی که در حال حاضر در قرنطینه به سر می برد، مدعی شد در این مدت در حال تماشای فیلم و سریال بوده و البته برخی اخبار و شایعات را نیز تکذیب کرد.

 

 

دنیله روگانی گفت: “من خوبم، خیلی خوب هستم. من علائمی را که در اخبار خوانده اید ندارم. علیرغم این ضربه دشوار خوش شانس بودم، زیرا من اولین نفری در این محیط بودم که به این ویروس مبتلا شدم و امیدوارم که این امر در جهت افزایش آگاهی موثر بوده باشد. رسانه ها خیلی به این موضوع پرداختند و این تاثیر بدی گذاشت. از همه افرادی که پیام های حمایت آمیز ارسال کردند تشکر می کنم. من خوبم، نگران نباشید، همه ما بر این وضعیت غلبه خواهیم کرد.

 

اوقات بیکاری؟ من عملا تمام نتفلیکس را تمام کردم. من تماشای “مهمان نامرئی” را توصیه می کنم، این فیلم خیلی طولانی نبوده و جدی هم نیست. من توصیه های دیگر شما را نیز می پذیرم.

 

اسطوره ام در دوران کودکی؟ من همیشه هافبک یا مدافع بوده ام، اما هوادار یوونتوس هستم، بنابراین پیراهن الساندرو دل پیرو را همیشه می خریدم. به همراه کفش جدید، سنتی داشتیم که پدرم نیز پیراهن دل پیرو را برای من می خرید.

 

من دلتنگ آغوش عزیزان هستم.. من به تنهایی در هتل هستم، قرنطینه کمی طولانی و کسل کننده است، اما شرایط برای همه اینگونه است.”

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.