دانلود سریال یاغی

“”، جمشید تقی زاده، معاون وزارت ورزش چندی پیش از اتفاق عجیبی پرده برداشت که اکنون به علامت سوال بزرگی برای هواداران این تیم تبدیل شده است. او از پنج ساختمانی صحبت کرد که متعلق به باشگاه پرسپولیس بوده و سند آنها برای دریافت وام در رهن بانک قرار دارد. اسنادی که در دوره‌های اخیر بحثی در خصوص آن شکل نگرفته بود و مطمئنا این 5 ساختمان می‌تواند یک دارایی بزرگ برای این باشگاه محسوب شود. 

سرنخ این ساختمان‌ها اما مربوط به دوران مدیریت باشگاه توسط محمد رویانیان است. مدیرعاملی که برنامه‌های ویژه‌ای برای موفقیت این باشگاه و البته خصوصی سازی و برندسازی آن داشت که عمر مدیریتی‌اش کفاف این موضوع را نداد. رویانیان که مدعی است حرف‌های زیادی در این مورد دارد و به زودی آن را مطرح خواهد کرد به توضیح کوتاهی در اینباره بسنده کرد: من مشکلی ندارم و بروید و از کسی که این را گفته که من مقصر هستم بپرسید. والله من که خانه‌ام را هم برای پرسپولیس دادم و بعد از سال‌ها خدمت الان اجاره نشین هستم. مطمئنا اگر اتهامی به من زدند پاسخ آن را خواهم داد.

وی در پایان گفت: فعلا فرصت پاسخ نیست و برای همه مردم کشورم و البته جهان آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم برابر این ویروس بتوانیم راهکار سلامتی را در پیش بگیریم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.