دانلود سریال یاغی

مهاجم کره ای تیم چونبوک موتورز در اولین بازی K-League بعد از شیوع ویروس کرونا تک گل پیروزی بخش تیم خود را در برابر سوون سامسونگ به ثمر رساند تا یک رکورد ویژه را ثبت کند؛ ۲۲ فصل گلزنی در لیگ کره جنوبی!

 

او از سال ۱۹۹۸ که با پیراهن پوهانگ استیلرز گلزنی کرد تا همین فصل که پیراهن چونبوک را برتن دارد در تمام سال ها گلزنی کرده به جز یک فصلی که به لیگ جزیره رفت و در تیم میدلزبرو بازی کرد. وی در تیم قرمزپوش انگلیسی البته عملکرد خوبی نداشت.

 

لی دونگ گوک که بیش از ۱۰۰ بازی ملی در کارنامه دارد حالا در ۴۱ سالگی این رکورد را ادامه می‌دهد. او از ۱۸ سالگی در تمام سال هایی که در لیگ کره بوده گلزنی کرده و هنوز تصمیمی برای خداحافظی ندارد. این که یک مهاجم تا این سن در سطح اول فوتبال یک قاره باقی بماند اتفاق بسیار ویژه ای است که لی آن را رقم زده است.

 

این ستاره کره ای که در یک فیلم پرفروش نیز نقش آفرینی کرده شب گذشته با ضربه سری تماشایی دروازه سوون سامسونگ را گشود تا گل شماره ۱۵۸ را برای تیمش زده باشد. وی در این مدت بیش از ۲۰۰ گل در لیگ کره جنوبی زده و امیدوار است این رقم را هرروز بیشتر از دیروز کند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.