دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، شهاب زاهدی، مهاجم ایرانی تیم المپیک دونتسک با ابراز نگرانی بابت شیوع ویروس کرونا در ایران می‌گوید: این یک ناراحتی بزرگ برای ما محسوب می‌شود. خودم را در کنار مردم کشورم می‌بینم و امیدوارم مسوولان شرایط را به سمت سلامتی پیش ببرند و در این مدت نیز به نیازهای مردم توجه شود.

او درباره شرایط در اوکراین می‌گوید: خوشبختانه تا به حال نمونه‌ای گزارش نشده است. تدابیر ویژه‌ای در نظر گرفته شده است و تمامی پروازها و مسائل دیگر به بهترین و بالاترین شرایط امنیتی چک می‌شود. برای من بزرگترین نگرانی شرایط مردم کشورم است و امیدوارم آنها موفق شوند در این مبارزه به پیروزی برسند. مهمترین مساله این است که مسوولان توجه بیشتری به شرایط مردم و نگرانی‌های آنها داشته باشند تا بتوانیم این مقطع را پشت سر بگذاریم.

زاهدی درباره حضور اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی نیز می‌گوید: در این اوضاع بیشتر تمرکز روی سلامتی مردم است و واقعا فوتبال اولویت هیچ کس نیست. با این حال من به این انتخاب امیدوارم و اسکوچیچ نشان داده که از نظر فنی شرایط خوبی دارد و کارنامه مناسبی نیز به جا گذاشته است. باید در این شرایط به او کمک کرد و با پتانسیلی که فوتبال ما دارد قطعا شرایط در مسیر صعود قرار خواهد گرفت.

مهاجم سابق پرسپولیس درباره وضعیت این تیم و شانس کسب عنوان قهرمانی مجدد آنها نیز گفت: خیلی خوشحالم که تغییرات روی نیمکت پرسپولیس همچنان به شرایط مثبت پیش رفته و آنها توانسته‌اند اختلاف امتیازی خوبی را با دیگر رقبا داشته باشند. در نیم فصل اول چهار باخت برای پرسپولیس نگران کننده بود اما روحیه برتری و قهرمانی در پرسپولیس باعث شده تا آنها بی رقیب باشند و به دستیابی دوباره قهرمانی امیدوارم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.