به گزارش “مجله ایما”، اخبار حاکی از آن است که در هفته های آتی تغییرات فراوانی در بدنه باشگاه میلان انجام خواهد شد و به نظر می رسد ترکش این تحولات باعث جدایی زلاتان در پایان فصل از این تیم می شود. ایبرا در ماه دسامبر به عنوان بازیکن آزاد به میلان پیوست اما به سرعت تاثیر فراوانی در عملکرد و نتایج روسونری گذاشت. با این حال توتو اسپورت مدعی شد به دلیل تغییرات آتی که قرار است در ماه های آتی در این باشگاه انجام شود، ممکن است ستاره سوئدی نیز از میلان جدا شود.

 

 

قرارداد زلاتان با روسونری در تاریخ 30 ژوئن به پایان می رسد و اخبار حاکی از آن است زوانمیر بوبان و پائولو مالدینی به دنبال اختلاف نظر با ایوان گازیدیس و الیوت به احتمال زیاد از این تیم جدا می شوند و زلاتان نیز همین مسیر را دنبال خواهد کرد.

 

در قرارداد زلاتان عنوان شده که در صورت راهیابی میلان به لیگ قهرمانان اروپا، قرارداد به صورت خودکار برای یک سال دیگر تمدید خواهد شد، اما علیرغم نتایج خوب این تیم در سال 2020 میلان امید چندانی برای حضور در لیگ قهرمانان نداشته و این گزینه نیز منتفی است.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.