دانلود سریال یاغی

زلاتان ابراهیموویچ ستاره بزرگ سوئدی آث میلان با انتقاد از سبک مدیریتی این باشگاه می‌گوید میلان دیگر آن میلان سابق نیست. انتقادات میلان به عنوان ناراحتی او از سبک مدیریتی ایوان گازیدیس مدیر اجرایی ارشد باشگاه تفسیر شده است.

 

 

بر اساس گزارشهای اخیر باشگاه آث میلان قصد دارد پیشنهاد گازیدیس درباره کاهش شدید دستمزد بازیکنان این تیم را اجرایی کند.  این در حالی است که میلان اخیرا اعلام کرد با درخواست بازیکنان این تیم که پنج روز قبل به باشگاه ارائه شده بود موافقت کرده است. بر اساس این درخواست بازیکنان میلان 50 درصد از دستمزدشان برای ماه آوریل را دریافت نمی‌کنند.

 

اما چندین رسانه ایتالیایی مدعی شدند که در جلسه چند روز پیش باشگاه و بازیکنان زلاتان ابراهیموویچ انتقادات تندی به مدیریت باشگاه وارد کرده. کوریره دلو اسپورت مدعی شد زلاتان غیبت گازیدیس در هفته‌های اخیر را مطرح کرده و  به او تاخته است.

 

کوریره دلو اسپورت از قول زلاتان نوشت: چرا این همه مدت غایب بودی و فقط 48 ساعت قبل از بازی نیمه‌نهایی جام حذفی پیدایت شد؟ اشاره زلاتان به بازی میلان و یوونتوس در نیمه‌نهایی کوپا ایتالیا است که فردا برگزار خواهد شد.

 

این روزنامه ایتالیایی همچنین مدعی شد زلاتان در این جلس گفته: این میلان دیگر آن میلان سابق نیست. هیچ چیزی قطعی نیست و همه سردرگم هستند.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.