“”، کشور ایتالیا در حال حاضر وضعیت بسیار بدی را پشت سر می‌گذارد. روزانه تعداد زیادی در این کشور جان خود را به خاطر ابتلا به ویروس کرونا از دست می‌دهند و به نظر می‌رسد که شرایط روز به روز در حال بدتر شدن است.

 

از طرف دیگر این ویروس باعث شد که تمام مسابقات ورزشی در ایتالیا و مشخصا سری آ به حالت تعلیق در بیاید؛ موضوعی که باعث شده بازیکنان حاضر در این لیگ نیز به نوعی مجبور به قرنطینه کردن خود شوند. از طرف دیگر ابتلای چند بازیکن حاضر در سری آ مثل دانیله روگانی و بلیز متویدی، دو ستاره یوونتوس و چند بازیکن حاضر در تیم های دیگر به ویروس کرونا، نگرانی ها را بین فوتبالیست ها نیز به اوج خود رسانده است.

 

طی روزهای گذشته شاهد این موضوع بودیم که فوتبالیست های سرشناس نیز برای کمک به منظور مقابله با ویروس کرونا اقداماتی را انجام داده بودند. حالا و در همین رابطه ستاره سوئدی میلان یعنی زلاتان ابراهیموویچ نیز دست به کار شده و با تشکیل کمپین در فضای مجازی به دنبال جمع آوری کمک مالی برای بیمارستان ها است.

 

 

 

 

ستاره سوئدی روسونری همچنین در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که مبلغ ۱۰۰ هزار یورو به بیمارستان های مناطق پیدمونت و لومباردی ایتالیا اهدا کرده است.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.