دانلود سریال یاغی

“” بعد از جدایی زلاتان ابراهیموویچ از باشگاه لس آنجلس گلکسی آمریکا شایعات زیادی درباره آینده او به گوش رسید. این ستاره سوئدی اما در زمستان و پس پس از کش و قوس های فراوان تصمیم گرفت به میلان برگردد و سال های آخر فوتبال خود را در روسونری پشت سر بگذارد.

 

زلاتان ابراهیموویچ بعد از پیوستن به میلان باعث شد که این تیم روزهای نسبتاً بهتری را در مقایسه با قبل تجربه کند؛ موضوعی که باعث شد سران باشگاه ایتالیایی به دنبال تمدید قرارداد با این بازیکن باشند. با این وجود اما مشکلات مدیریتی میلان باعث شده که آینده این زلاتان ۳۸ ساله در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

 

 

 

 

حالا و در همین رابطه نشریه اسپورت ایتالیا در گزارشی مدعی شد که امسال احتمالا فصل آخر حضور زلاتان ابراهیموویچ در میلان خواهد بود. این نشریه مدعی شده با توجه به تعلیق رقابت های سری آ به دلیل شیوع ویروس کرونا و مشکلات مدیریتی میلان احتمالا زلاتان در پایان فصل از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

 

با این حال و با وجود همه این مسائل به نظر می‌رسد که باشگاه میلان هنوز هم شانس این را دارد که زلاتان ابراهیموویچ را برای باقی ماندن در جمع این تیم به مدت یک فصل دیگر قانع کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.