دانلود سریال یاغی

روز آیند قرار است طبق برنامه ریزی های انجام شده جلسه مهمی به صورت ویدئو کنفرانس در میان اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تصمیم گیری در رابطه با سرنوشت رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در غرب این قاره صورت پذیرد.

 

روز آینده سرانجام در رابطه با صحبت هایی که طی هفته ها و ماه های اخیر انجام شده جمع بندی صورت خواهد گرفت و حاضران در جلسه به ریاست عضو کره ای قرار است زمان از سرگیری مجدد رقابت ها را مشخص کنند.

رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در هشت گروه که 4 گروه در غرب آسیا هستند و 4 گروه در شرق آن با حضور 32 تیم برگزار می شود.

یک منبع موثق در رابطه با محتوای این جلسه که قرار است تصمیمی نهایی برای ادامه مسابقات در دل آن بیرون بیاید اینطور صحبت کرده است:« سناریوهای مختلفی روی میز قرار دارد ولی محتمل ترین برگزای و ادامه بازی ها در کشوری است که استادیوم هایش تهویه مناسبی با توجه به شرایط گرم این فصل از سال داشته باشند.» 

یکی دیگر از مشکلات پیش روی کنفدراسیون فوتبال آسیا تغییر روش برگزاری بازی ها برای کاهش تعداد مسابقات است که طی یکی دو هفته آینده نیز در خصوص این موضوع تصمیم گیری خواهد شد. بر این اساس به احتمال فراوان دیگر شاهد بازی های رفت  و برگشت در دور حذفی و همینطور فینال نخواهیم بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.