دانلود سریال یاغی

بعد از شیوع گسترده ویروس کرونا در ایتالیا ستاره سوئدی میلان یعنی زلاتان ابراهیموویچ این کشور را ترک کرد و راهی سوئد شد. او حتی در یک بازی دوستانه برای باشگاه همربی که اخیرا بخشی از سهام آن را خریداری کرده بود نیز به میدان رفت تا نشان دهد که از آمادگی خوبی برخوردار است.

 

زلاتان با از سر گیری تمرینات میلان دوباره به ایتالیا بازگشت اما در تمرینات این تیم دچار مصدومیت نسبتا شدیدی شد؛ موضوعی که باعث شد این ستاره سوئدی برای انجام برخی از مراحل درمانی خود و حضور در کنار خانواده اش راهی سوئد شود.

 

 

 

 

در حالی که شایعات زیاد در رابطه با زمان بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به ایتالیا مطرح شده بود اما حالا توتو اسپورت مدعی شده که مهاجم سوئدی میلان احتمالاً در یکی از روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه این هفته به ایتالیا باز خواهد گشت.

 

گفته شده که زلاتان ابراهیموویچ حداقل یک ماه از میادین دور خواهد بود. همچنین به نظر می‌رسد که او دیدار حساس تیمش در مرحله برگشت نیمه نهایی کوپا ایتالیا مقابل یوونتوس را هم از دست خواهد داد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.