به گزارش “مجله ایما”، مس کرمان که امیدوار به دستیابی پیروزی و ادامه روند خود برای هدفگیری صعود به لیگ برتر در جدال با فجر در شیراز بود، در نهایت به تساوی رضایت داد. مجتبی حسینی، سرمربی این تیم در پایان بازی به انتقاد از شرایط برگزاری بازی و زمین حریف پرداخت: هر دو تیم برای پیروزی در زمین حضور یافته بودند. سه امتیاز برای هر دو تیم و خصوصا برای ما ارزش داشت. در این زمین اما برگزاری فوتبال چه معنا داشت و این زمین فقط به درد مدرسه فوتبال می خورد.

وی ادامه داد: در این شهر به این زیبایی و استادیوم پارس را که ساختند چرا باید در این زمین بازی کرد و این ظلم به فوتبال است.

حسینی در پایان در پاسخ به ماجرای ویروس کرونا و برگزاری مسابقات نیز گفت: من نمی دانم صلاح است یا خیر. مساله ای است که مسوولان مملکت باید پاسخ بدهند. فوتبال یک ابزاری می خواهد که زمین اصل آن است. اما در این زمین چه کاری می شد انجام داد و هیچ کار فنی نمی شد انجام داد. دیدید که موقعیت ها هم روی ضربات ایستگاهی صورت گرفت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.