مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

محمدرضا زنوزی در صحبت های امروز خود در رادیو جوان اشاره کرد که مالک دو تیم تبریزی نیست و به عنوان هوادار صحبت می‌کند: همه جا می‌گویند مالک مالک مالک اما من مالک نیستم و هوادار تیم‌های تبریزی به خصوص تراکتور و ماشین‌سازی هستم مالک این ها شرکت ها هستند و این باشگاه ها زیر نظر این شرکت ها فعالیت می‌کنند. من هوادار هستم و از طرف هواداران خدمت‌ رسانه ها صحبت می‌کنم.

زنوزی درباره این ادعا که صحبت هایش به خاطر این است که حقوق بازیکنان را نپردازد گفت: در رسانه ها خوانده ام که می گویند تراکتور و ماشین پول ندارند به بازیکنان‌شان پرداخت کنند که من این موضوع را از همین جا تکذیب میکنم و اعلام میکنم که با هیئت مدیره ی دو باشگاه صحبت میکنم تا صد در صد مبلغ قرارداد بازیکنان را چه در صورت برگزاری لیگ و چه در صورت عدم برگزاری به بازیکن های تیم پرداخت کنند.

 

وی در این باره افزود: این موضع رسمی ما در این باره است و اتفاقا امروز ساسان انصاری در این باره مصاحبه کرد و گفت بیشتر از دیگر تیم ها پول گرفته اند و موضوع عدم پرداخت در تیم های ما صحت ندارد و این حرفی است که از طرف برخی مسئولین در سازمان لیگ القا می‌شود. در حالی که من تاکید می‌کنم که ما این پول را پرداخت خواهیم کرد. من با دیگر باشگاه ها کاری ندارم اما این دو باشگاه شهر ما پول را خواهند داد و هوادارهای ما دنبال جام فلزی نیستند.

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.