دانلود سریال یاغی

“”، بسیاری معتقدند جدای از توانایی های فنی، قدرت رهبری رختکن و رابطه فوق العاده زین الدین زیدان با بازیکنان رئال مادرید از جمله ستاره های بزرگ، یکی از دلایل اصلی موفقیت های این سرمربی در سال های حضور روی نیمکت این تیم بوده است. زین الدین زیدان نیز این موضوع را تصدیق کرده و مدعی شد در صورت بد بازی کردن نیز بازیکنانش را به باد انتقادهای تند نمی گیرد.

 

 

زین الدین زیدان گفت: “من 18 سال است که رختکن های تیم های مختلف حضور داشته و می دانم که شرایط چگونه است. من جزو آن دسته سرمربیانی نیستم که علاقمند به شو‌آف در مقابل بازیکنانم باشم. من فقط تلاش می کنم بازیکنانم متوجه شوند چه کاری قرار است انجام دهند.

 

من به بازیکنانم اعتقاد دارم و این روند تا آخر ادامه خواهد داشت. من از آن دسته افرادی نیستم که وقتی بازیکنانم عملکرد خوبی نداشته باشنمد، از آنها انتقاد کرده و به بازیکنان توهین کنم. همه ما در یک قایق قرار داریم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.