مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

زین الدین زیدان دادخواستی را برای نجات امکانات رشته فوتسال در فرانسه را امضا کرده است. این ورزش علیرغم مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا همچنان به کار خود ادامه می دهد. هدف از این دادخواست برگزاری بازی ها در شرایط رعایت پروتکل عدم تماس است اما در صورت وجود این عدم امکان حداقل شرایطی اجاره دادن تسهیلات برای سایر فعالیت ها ایجاد شود.

 

 

زیزو در این خصوص گفت: من فوتبال بازی کردن را در خیابان آغاز کرده و شور و اشتیاقم برای این ورزش را با هم محلی هایم تقسیم کردم و با آنها احساس نزدیکی داشتم. به همین دلیل پشتیبانی از فوتسال ورزشی که در آن سبک بازی و نکات تکنیکی را یاد می گیرید و متوجه می شوید که چقدر این ورزش می تواند در زندگی روزمره احساس شادی ایجاد کند اهمیت زیادی دارد.

 

این تنها باری نیست که زیدان از فوتسال حمایت کرده او در گذشته در مسابقات خیرخواهانه مختلف شرکت کرده و همچنین دو مرکز را در فرانسه با نام Z5 افتتاح کرده است. این دادخواست همچنین توسط بازیکنان مشهوری از جمله بنجامین مندی وسام بن یدر دیارا و رابرت پیرس نیز امضا شده است.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.