دانلود سریال یاغی

 

لوکا یوویچ که در تابستان سال گذشته و بعد از سپری کردن دوران درخشان در فرانکفورت با میلغ 60 میلیون یورو راهی رئال مادرید شد و هواداران این تیم امیدوارند بودند صاحب یک مهاجم گلزن برای سال هایی متمادی شوند اما اولین فصل حضور لوکا یوویچ در برنابئو هرگز مطابق انتظار پیش نرفت.

 

 

در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد تمایل تیم هایی از لیگ برتر و البته میلان به خرید لوکا یوویچ منتشر شده و با توجه به نینمکت نشینی و سکونشینی های این بازیکن جدایی او دور از ذهن نیست اما نشریه مارکا مدعی شد زین الدین زیدان علاقه ای فروش لوکا یوویچ ندارد و او فصل بعد نیز در لالیگا بازی خواهد کرد.

 

زیدان معتقد است لوکا یوویچ بازیکن باکیفیتی به شمار می آید و باشگاه رئال مادرید باید در مورد آینده این بازیکن صبور باشد. این در حالیست که اخبار حاکی از تمایل شدید رئال مادرید به جذب ارلینگ هالند در تابسان امسال از دورتموند است و اگر این اتفاق رخ دهد با حضور این ستاره نروژی و کریم بنزما کار لوکا یوویچ برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دشوارتر خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.