به گزارش “مجله ایما”، بسیاری معتقدند که با توجه به در پیش بودن سه بازی حساس در یک هفته پیش رو برای رئال مادرید، زیدان بهتر است به هازارد استراpت بیشتری بدهد اما سرمربی فرانسوی در نشست خبری خود این مساله را رد کرد.

زیدان گفت که در مورد هازارد هیچ برنامه خاصی ندارد و اینکه او پس از سه ماه ریکاوری مناسب به میادین برگشته و در فرم بسیار خوبی نیز به سر می برد.

هازارد پس از مدت ها مصدومیت هفته گذشته برابر سلتا 70 دقیقه در میدان بود. او در حالی زمین را ترک کرد که رئال 2-1 از حریفش پیش افتاده بود ولی دقیقه 85 گل تساوی را دریافت کرد.

 

 

 

 

رئال امشب باید در زمین لوانته به میدان برود. چهارشنبه شب در برنابئو میزبان سیتی از دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان است و یکشنبه آینده نیز در خانه میزبانی از بارسا را برعهده خواهد داشت. سه بازی حساس و سنگین که ممکن است برای بازیکنی مثل هازارد که به تازگی از بند مصدومیت رها شده، سنگین باشد و ریسک مصدومیت او را تهدید می کند.

در نگاه اول، زیدان تمایلی برای استراحت دادن به هازارد ندارد و او را مهره مهم و تاثیرگذارش در این سه بازی می داند. خونسردی عجیبی که رئالی ها باید امیدوار باشند کار دست ستاره بلژیکی تیم شان ندهد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.