، سرخپوشان پایتخت پس از حضور برانکو ایوانکوویچ روی نیمکتشان، عملکرد قابل قبولی در لیگ قهرمانان آسیا داشتند. آن ها یک بار با برانکو تا یک هشتم پیش رفتند، سپس تا نیمه نهایی صعود کردند و سال بعد نیز به فینال راه یافتند تا رکورد فوق العاده ای را حداقل در صعود متوالی از مرحله گروهی داشته باشند.

 

اما در سال آخر برانکو، پرسپولیس نتوانست روند همیشگی را حفظ کند و در لیگ قهرمانان خیلی زود حذف شد. پس از یک شکست و یک تساوی در سال ۹۷، آن ها ۹۸ را دو برد و دو باخت ادامه دادند تا با ۷ امتیاز از ACL 2019 کنار بروند.

 

دو برد پرسپولیس در مقابل الاهلی عربستان و السد قطر رقم خورد. سرخ ها الاهلی را در زعبیل با گل های شجاع و علیپور شکست دادند و السد را هم در آخرین بازی فوتبال ژاوی ارناندس، با گل های مهدی ترابی و علی علیپور از پیش رو برداشتند. دو شکست نیز مقابل پاختاکور و همین الاهلی رقم خورد.

 

در فصل جدید لیگ قهرمان هم همان نتایج ناامیدکننده ابتدای سال روی اسکوربورد بازی های پرسپولیس نقش بستند؛ یک شکست مقابل الدحیل و یک تساوی تلخ برابر الشارجه.

 

پرسپولیس در مقابل یاران ماریو مانژوکیچ باخت دو گله را تجربه کرد اما نتیجه تلخ در برابر الشارحع بود. جایی که شاگردان گل محمدی دو بار از حریف پیش افتادند اما قهرمان امارات جبران کرد و به بازی برگشت.

 

در مجموع پرسپولیس ۶ بازی آسیایی داشت و در سه مسابقه شکست خورد. دو حریف را برد و برابر یکی به تساوی رسید. علی علیپور با ۴ گل بهترین آمار را برای قرمز داشت. قرمزهایی که در ۶ بازی، ۷ گل خوردند.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter