مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

گل گهر اولین تیم لیگ برتری بود که به طوری رسمی اعلام شد که چند بازیکن این تیم به ویروس کرونا مبتلا هستند اما آن ها توانستند با یک برنامه ویژه این موضوع را مدیریت کرده و در حال حاضر این تیم دیگر بازیکن و عوامل فنی و اجرایی مبتلا ندارد.

هفته گذشته وقتی اعلام شد که 6 بازیکن و چند عضو کادرفنی و اجرایی گل گهر تست کرونایشان مثبت بوده این باشگاه به سرعت بازیکنان و دیگر افرادی که تستشان مثبت بود را قرنطینه کرد و دیگر بازیکنان نیز در محل دیگری اسکان پیدا کردند. 

بعد از نزدیک به یک هفته دومین تست بازیکنانی که آزمایش اولیه شان مثبت اعلام شده بود منفی بود و امروز تست سومی که برگزار خواهد شد به نوعی تعیین کننده است. در صورتی آزمایش این بازیکنان که احتمالا تا 12 ساعت آینده نتیجه قطعی اش مشخص می شود منفی باشد در اینصورت از فردا این تیم می تواند با کلیه نفراتش تمرین کند.

 

گل گهری ها خیلی خوب توانستند در فرصت کوتاه ماجرای کرونا را در تیمشان مدیریت کرده و آن را مهار کنند. موضوعی که می تواند به نوعی تجربه جالبی برای دیگر باشگاه های درگیر با این موضوع باشد. 

فدراسیون پزشکی ورزشی نیز با گماردن ناظران دائمی در تمرینات تیم ها سعی دارد که کیفیت کاربهداشتی و اجرای پروتکل را بالاتر ببرد. حالا این امیدواری وجود دارد که باشگاه های لیگ برتری با اجرای کامل پروتکل بتوانند مسابقات را در زمان مقرر و همچنین در شرایطی عاری از کوید-19 برگزار کنند. در این راه البته که جدیت و همکاری ستادملی مقابله با کرونا در ورزش سازمان لیگ و فدراسیون پزشکی ورزشی نیز نقش کلیدی خواهد داشت.

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.