دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در پایان بازی رفت دو تیم دورتموند و پاری سن ژرمن در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان، وقتی زردپوشان آلمانی در خانه خود با نتیجه 2-1 پیروز شدند ژست ارلینگ هالند که در این بازی برای دورتموند گلزنی کرده بود در حافظه بازیکنان PSG باقی ماند تا آنها دیشب در پارک دو پرنس، بعد از پیروزی 2-0 و حذف دورتموند از رقابتها فرصت را برای تسویه حساب با او غنیمت بشمرند.

 

بازیکنان پاری سن ژرمن در پایان بازی کنار هم جمع شده و شادی بعد از گل ارلینگ هالند ستاره جدید دورتموند در پایان بازی رفت را تکرار کردند. این حرکت بازیکنان PSG نشان داد که حرکت ارلینگ هالند برایشان چقدر تحریک‌آمیز بوده است.

 

 

اما یکی از بازیکنان PSG که دیشب از حذف دورتموند بسیار خوشحال بود تیلو کهرر آلمانی بود. این مدافع آلمانی سالها در تیم شالکه بازی کرده که حریف سرسخت و سنتی دورتموند در شمال غربی آلمان به حساب می‌آید.

 

کهرر در پایان بازی گفت:” در بازی رفت دورتموندی‌ها حرکات تحریک‌آمیز زیادی انجام دادند و کاری که ما امشب کردیم در واقع یک جور انتقام بود. شاید بعضی‌ها بگویند که این کارها درست نیست ولی بعضی هم با این کار موافقند. در کل اینها احساسات بازیکنان هستند و نمی‌توان پنهان‌شان کرد”.

 

ستاره آلمانی PSG در ادامه گفت:” من هنوز عاشق شالکه هستم و برای همین بود که در این بازی بیشتر از همیشه انگیزه داشتم. حذف کردن دورتموند خیلی شیرین است، دیگر بهتر از این نمی‌شود”.  

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.