به گزارش “مجله ایما”، شیوع ویروس کرونا شرایط را در فوتبال اروپا بحرانی ساخته و ایتالیا یکی از بیشترین کشورهایی بوده که با این موضوع درگیر شده است. تا امروز اعلام شده بیش از 17 هزار تست مثبت در مورد کرونا در این کشور وجود داشته است. بیمارستان های مختلف در ایتالیا در هفته های اخیر به شدت درگیر کمک رسانی به بیماران مبتلا بودند و لورنزو اینسینیه نیز برای بهبود شرایط و آمادگی برای مهیا کردن تجهیزات بیشتر، رقم 90 هزار پوند را به بیمارستانی در منطقه کامپانیا اهدا کرده است.

 

 

اینسینیه همچنین به همه هواداران ناپولی و دنبال کنندگانش در رسانه های اجتماعی یادآوری کرد که در خانه بمانند تا از شیوع این ویروس جلوگیری کنند.

 

او در اینستاگرام خود نوشت: “من به شما توصیه می کنم در خانه بمانید، نباید بیرون برویم، اینگونه همه ما با هم با کرونا می جنگیم.”

 

دی لوکا، فرماندار این منطقه نیز گفت: “من می خواهم از لورنزو اینسینیه بخاطر کمک به بیمارستان های ناپل تشکر کنم. او 100 هزار یورو (90 هزار پوند) به ما داده است تا با بیماری کرونا مبارزه کرده و به بیمارستان ها کمک کنیم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.