دانلود سریال یاغی

آرتورو ویدال تنها بازیکنی است که با سه باشگاه مختلف و همچنین در لیگ های بزرگ اروپا به این مهم دست یافته است. این روند در فصل 12-2011 و در دوران حضور ویدال در یوونتوس آغاز شد و تا امروز ادامه دارد. ستاره شیلیایی می تواند این فصل و در لباس بارسلونا برای نهمین بار متوالی عنوان قهرمانی لیگ را فتح کند. سه قهرمانی در یوونتوس سه جام در بایرن مونیخ و دو لالیگا با لباس بارسلونا کارنامه خیره کننده ویدال در سال های اخیر بوده است.

 

 

آرتورو ویدال در این رابطه گفت: فتح 9 قهرمانی لیگ پیاپی رویایی خواهد بود زیرا دستیابی به این رکورد بسیار دشوار است. من هنوز احساس خوبی دارم و به مبارزه و برنده شدن در جام های مختلف ادامه خواهم داد. معدود بازیکنانی در تاریخ فوتبال این کار را انجام داده اند و من به این روند افتخار می کنم. امیدوارم این فصل در لباس بارسلونا برای نهمین فصل متوالی موفق به قهرمانی در لیگ شوم.

 

علیرغم شایعات فراوان در مورد جدایی آرتورو ویدال نشریه موندو دیپورتیوو دیروز مدعی شد این بازیکن به مدیران تیمش اطلاع داده خواهان ماندن در نوکمپ است و می خواهد با لباس بارسا فاتح لیگ قهرمانان هم بشود. جالب اینجاست علیرغم این کارنامه فوق العاده در لیگ آرتورو ویدال هنوز در لباس هیچ تیمی موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان نشده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.