دانلود سریال یاغی

برخی اخبار حاکی از آن است که شاید بارسلونا به توجه به مشکلات مالی ناشی از ویروس کرونا تصمیم به فروش برخی از بازیکنان بزرگ خود بگیرد و در این میان شایعاتی در خصوص جدایی لوییس سوارز مهاجم باتجربه و اوروگوئه ای بلوگرانا نیز مطرح شده است.

 

 

حالا برناردو رومئو سرمربی سابق سن لورنزو فاش کرده که تیم آرژانتینی به دنبال لوییس سوارز مهاجم باتجربه باشگاه بارسلونا است. رومئو در گفتگو با موندودپورتیوو مدعی شد که مارسلو تینلی باشگاه جمهور سن لورنزو قصد دارد پیشنهادی برای خرید لوییس سوارز که در ژانویه 33 ساله شد ارائه دهد. در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال انتقال لوییس سوارز به لیگ ایالت متحده یا تیم ریورپلاته از آرژانتین نیز مطرح شده است.

 

برناردو رومئو گفت: لیگ فوتبال آرژانتین واقعا رقابتی بوده و همیشه این احتمال وجود دارد که بازیکنان بزرگی مثل لوییس سوارز تصمیم بگیرند برای ادامه دوران ورزشی شان به اینجا بیاید. من نیز امیدوارم که او چنین تصمیمی برای آینده بگیرد. من می دانم که رئیس باشگاه سن لورنزو قصد دارد برای خرید لوییس سوارز اقدام کند و چنین ایده ای در سر دارد اما باید دید در ادامه چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.