دانلود سریال یاغی

خالد بوطیب که با تیم ملی مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور داشت احتمالا از فصل آینده در لیگ ستارگان بازی خواهد کرد. این مهاجم که از قد و قامت بلندی بهره مند است پیراهن تیم الزمالک مصر را برتن دارد اما پیشنهاد الدحیل به شکلی است که وی آن را قبول خواهد کرد.

 

این مهاجم ۳۳ ساله اکنون بدون تیم است و می‌تواند بدون هزینه رضایت نامه راهب الدحیل شود. او تمام دوران فوتبال خود به جز سه سال اخیر را در فرانسه سپری کرده و در این سال ها نیز بازی برای تیم های مالاتیا اسپور ترکیه و الزمالک را تجربه کرد.

 

 

او ۱۹۰ سانتی متری است و در صورتی که اتفاق عجیبی رخ ندهد احتمالا در هفته های آینده راهی دوحه می‌شود تا با الدحیل قرارداد ببندد. خرید این بازیکن ۸۰۰ هزار یورویی  شاید به این معنی باشد که الدحیلی ها مخالفتی با جدایی ماریو مانژوکیچ ندارند.

 

الدحیل حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیاست اما مشخص نیست که کنفدراسیون فوتبال آسیا اجازه استفاده از خریدهای تابستانی را در ادامه بازی های مرحله گروهی را خواهد داد یا نه.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.