دانلود سریال یاغی

“” رئال مادرید در سال 2015 تصمیم گرفت با مارتین اودگارد 15 ساله قرارداد ببندد اما این بازیکن جوان تا به حال تنها 32 دقیقه برای این باشگاه در لالیگا بازی کرده و در سال های اخیر همیشه به صورت قرضی راهی تیم های دیگر شده است.

 

 

مارتین اودگارد در فصل جاری همین روند را در سوسیداد طی کرده و یکی از بهترین بازیکنان لالیگا لقب گرفته است. سوسیداد در حال حاضر در رتبه چهارم لالیگا قرار دارد و بی شک مارتین اودگارد در این موفقیت بزرگ نقش مهمی ایفا کرده است. اما نشریه آ.اس مدعی شد این هافبک خلاق در تابستان سال گذشته مورد توجه تیم هایی چون لیورپول و آژاکس قرار داشته اما پیشنهاد آنها را رد کرده است.

 

اما مارتین اودگارد ترجبیح داد برای افزایش آمادگی در مسیر حضور در رئال مادرید در سال های آتی به بازی کردن در لالیگا ادامه دهد و به همین دلیل به پیشنهاد سوسیداد پاسخ مثبت داده است. اخباری در مورد احتمال بازگشت مارتین اودگارد به رختکن رئال مادرید در فصل آتی شنیده می شود اما سوسیداد امیدوار است برای یک فصل دیگر قادر به حفظ این هافبک تاثیرگذار باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.