دانلود سریال یاغی

مدافع جنوبی تراکتور طی فصل جدید توانسته در قلب دفاعی این تیم نمایش قابل قبولی از خود به جا بگذارد و اکنون با دنبال کردن تمرینات به دنبال نمایش موفق در ادامه فصل است.

 

تطعیلی رقابت‌های لیگ برتر از نیمه نخست اسفند که به دلیل شیوع ویروس کرونا اتفاق افتاد برای برخی تیم‌ها و بازیکنان اتفاق خوبی بود و برخی هم که در دوران اوج قرار داشتند با این تعطیلی به نوعی می‌توان گفت متضرر شدند. ایمان سلیمی مدافع جوان و مهره کلیدی تراکتور یکی از بازیکنانی که شرایط خوبی در اواخر دورانِ لیگ قبل از تعطیلات داشت.

 

سلیمی از مهره‌های مهم تراکتور در لیگ نوزدهم بوده و تا اینجای فصل عملکرد خوبی داشته و طبق نمراتی که سایت‌های آنالیز به او دادند یکی از 5 بازیکن برتر تیمش تا اینجای کار بوده است. او در آخرین دیدار تراکتور که مقابل پارس جم برگزار شد علیرغم شکست این تیم بعد از حاج صفی و مظاهری بیشترین نمره را از سایت‌های آنالیز دریافت کرد و اکنون باید دید با شروع دوباره رقابت‌ها چه عملکردی از خود به جا خواهد گذاشت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.