‘” در حالی که به دلیل شیوع ویروس کرونا در اسپانیا رقابت‌های لالیگا تعطیل شده و همه بازیکنان به قرنطینه رفته اند ستاره صرب رئال مادرید حرکت عجیبی انجام داد و به صربستان بازگشت تا در جشن تولد نامزدش شرکت کند. این در حالی است که تا به حال اسپانیا آمار عجیب ۱۸ هزار نفر مبتلا به کرونا را به ثبت رسانده است.

 

انتظار می‌رفت که لوکا یوویچ ۲۸ روز در صربستان باشد اما گزارش ها حاکی از آن است که او بیرون از منزلش دیده شده است. این اقدام ستاره رئال مادرید با انتقادات فراوانی روبرو شده است؛ موضوعی که باعث شد او در صفحه اینستاگرام خود نسبت به آن واکنش نشان دهد.

 

 

 

 

لوکا یوویچ در صفحه اینستاگرام خود در این رابطه نوشت: ” از آنجا که اوضاع در جهان و کشور ما بسیار پیچیده است من باید جلو بیایم و از مردم خود حمایت کنم. اول از همه من بسیار متأسفم که این روزها موضوع اصلی هستم و دائماً درباره من صحبت می شود نه قهرمانان این بحران پزشکان و همه متخصصان پزشکی. وقتی در اسپانیا بودم برای کرونا تست دادم که جواب آن منفی بود. پس از آن تصمیم گرفتم که با هماهنگی مسئولان برای کمک به مردم صربستان و حضور در کنار خانواده ام به اینجا بیایم.
وقتی به صربستان آمدم دوباره تست کرونا دادم و جواب آن باز هم منفی بود.

 

 

من اگر کسی را به خطر انداختم از همه عذرخواهی می کنم. امیدوارم که همه در کنار هم بتوانیم این موضوع را مدیریت کنیم. همه باید صربستان را حمایت کنیم و بیایید در کنار هم باشیم.”

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.