دانلود سریال یاغی

باشگاه السد قطر قصد دارد کار نیمه تمام خود را در جذب ستاره ساحل عاجی تمام کند و در نقل و انتقالات تابستانی «جروینیو» مهاجم سابق باشگاه رم و آرسنال را به خدمت بگیرد.روزنامه الوطن به نقل از رسانه‌های ایتالیایی نوشت: این بازیکن برای کسب تجربه جدید و حضور در لیگ ستارگان قطر تمایل نشان داده است.

 

البته بعد از درخشش این بازیکن در ترکیب پارما به ویژه گلزنی برابر ساسولو مسوولان پارما در تلاش هستند او را برای ادامه همکاری متقاعد کنند.باشگاه السد در زمستان تلاش زیادی کرد تا این بازیکن را جذب کند و حالا در نقل و انتقالات تابستانی قصد دارد کار ناتمام خود را در جذب این بازیکن تمام کند.

 

این در حالی بود که هدف اول السد برای نقل و انتقالات تابستان «پدرو رودریگز» بود اما در حالی که یوونتوس هم تمایل خود را برای جذب وی نشان داد به نظر می‌رسد ژاوی از جذب همبازی پیشین خود در بارسلونا ناامید شده است و به همین خاطر به سراغ گزینه قدیمی خود یعنی ژروینو رفته است.

 

السد حریف تیم سپاهان در گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.