دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، کوین دی بروینه در سال ۲۰۱۵ و با قراردادی به ارزش ۵۵ میلیون پوند از ولفسبورگ به منچسترسیتی پیوست تا بعد از یک دوره ناموفق در چلسی دوباره به لیگ برتر انگلیس بازگشته باشد. این ستاره بلژیکی حالا ۲۰۰ برای سیتیزن ها انجام داده و آمار پنجاه گل زده را به ثبت رسانده است. او هم چنین حالا یکی از بهترین بازی ساز های فوتبال اروپا نیز به حساب می آید.

 

با وجود موفقیت های فراوان اما دی بروینه تا به حال موفق به حضور در جمع ۱۰ کاندید جایزه توپ طلا نشده است. او در سال ۲۰۱۹ در جایگاه چهاردهم لیست توپ طلا قرار گرفت. با این حال ستاره بلژیکی در این باره می گوید: ” احتمالا خیلی از آن دور نیستم اما با این وجود من در این باره تصمیم گیرنده نخواهم بود. من فقط سعی می کنم که بهترین توانایی خودم را ارائه دهم.”

 

 

 

 

دی بروینه در ادامه گفت: ” من در طی چند سال گذشته و حتی فصل گذشته خوب بازی کردم. مصدومیت های زیادی داشتم اما زمان هایی که در زمین حضور داشتم خوب کار می کردم. حتی در آلمان سال های خوبی داشتم و کاملا خوشحال بودم اما برای کسی که تصمیم می گیرد بهترین فوتبالیست باشد، نمی دانم اما فکر می کنم خیلی نزدیک آن هستم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.