به گزارش “مجله ایما”، اولیویه ژیرو در زمستان تا آستانه جدایی از چلسی پیش رفت و به نظر می رسید که این بازیکن در آستانه انتقال به سری آ و یکی از دو تیم لاتزیو یا اینتر قرار دارد اما در نهایت این ستاره فرانسوی در استمفوردبریج ماندگار شد. ژیرو که برای حضور در رقابت های یورو ۲۰۲۰ تلاش می کند، طی چند هفته اخیر با نظر مثبت فرانک لمپارد در ترکیب چلسی قرار گرفته و به نظر می‌رسد که شرایط او در جمع آبی‌های لندن بهبود یافته است.

 

به نظر می‌رسد که ژیرو نیز از ماندن در چلسی احساس رضایت دارد. او در این باره گفت: ” هنوز چند هفته دیگر و رقابت هایی برای پیروز شدن و یا حتی کسب جام باقی مانده است. پس از آن نیز می توانم ۲ یا ۳ فصل خوب دیگر را پیش روی خود ببینم. فکر می‌کنم که حالا زمان مناسبی برای صحبت کردن درباره قرارداد نیست. در زمان لازم پیرامون این قضیه تصمیم‌گیری خواهم کرد.

 

 

 

 

 

ژیرو در ادامه گفت: ” من با سرمربی تیم صحبت کردم و اعتماد خودم را به حرف های او که گفته بود به من فرصت خواهد داد، نشان دادم. همچنین سعی کردم که پاسخ اعتماد او را بدهم و از بازگشت به ترکیب اصلی چلسی بسیار خوشحال هستم. فصل نقل و انتقالات تمام شده و من حالا هنوز هم بازیکن چلسی هستم و از این موضوع کاملاً رضایت دارم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.