“”، شیوع ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای دنیا جان بسیاری از مردم را گرفته و بسیاری را نیز به بیمارستان فرستاده است. به همین دلیل برخی ستاره های بزرگ دنیای فوتبال دست به جیب شده و برای مبارزه هر چه بهتر با این بیماری به مراکز درمانی کمک کرده اند.

 

 

سادیو مانه، ستاره سنگالی لیورپول مبلغ 41 هزار پوند را به بنیاد FCFA که با ویروس کرونا در سنگال مبارزه می کند، اهدا کرده است. سادیو مانه پیش از این در شبکه های اجتماعی به فالوئرهای خود توصیه کرده بود از وسایل ضدعفونی کننده استفاده کرده یا حداقل برای 30 ثانیه دستان خود را بشویند. او همچنین از مردم خواسته بود این ویروس را جدی بگیرند.

 

تا به حال دو تن از 27 فردی سنگالی که به این ویروس مبتلا شده اند جان سالم به در برده اند. همچنین مقامات این کشور روز دوشنبه اعلام کردند پروازهای بین این کشور به مقصد اروپا فعلا متوقف می شود. سادیو مانه در سال های اخیر بارها در امور خیریه نقش موثری ایفا کرده و حالا نیز اینگونه به کمک مردم کشورش شتافته است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.